Бізнес-семінар програми «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців

calendar 29.03.2024

29 березня проведено бізнес-семінар програми «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху» на тему: «Твій шлях до успіху як підприємця».

Спікер заходу – президент Громадської організації «Асоціація приватних роботодавців», член Української Ради Бізнесу Олександр Чумак.

Серію бізнес-семінарів спільно з ХРФПП організовують Департамент економіки та міжнародних відносин ХОВА, ГУ ДПС у Харківській області, Харківський обласний центр молоді, ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, навчально-науковий інститут «Каразінський банківський інститут», Українська інженерно-педагогічна академія, ХОГО «Спілка ветеранів АТО», ГО «ФОПРАЗОМUA», Харківська філія обласного центру зайнятості.