Участь викладачів кафедри у програмі академічної мобільності до Polytechnic Institute of Beja

calendar 02.11.2023

Раді поділитися з вами захопливими новинами про участь наших викладачів у програмі академічної мобільності до Polytechnic Institute of Beja!

Професор Салун М. та доцент Заславська К. представляли Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця на тижні активностей, організованому Polytechnic Institute of Beja в рамках програми Erasmus+. Цей захід став чудовою можливістю для обміну досвідом та вивчення нових аспектів освіти та культури.

Під час свого перебування в Португалії, наші викладачі взяли участь у різних заходах та тренінгах:

• представили ХНЕУ ім. С. Кузнеця на презентації під час Erasmus+ тижня у Polytechnic Institute of Beja;
  • приєднались до семінару “An Introduction to Portuguese Language and Culture”, де вивчали португальську мову та культуру;
  • отримали цінні навички від Brand and Communication Office, ознайомившись з роботою офісу у соціальних мережах та стратегічним планом комунікаційних активностей;

Наші викладачі прийняли участь у вирішенні кейсів за проєктом “PPin Project”, та отримали корисні навички в галузі маркетингу та профорієнтаційної активності Brand and Communication Office.

Взяли участь у роботі магазину мерча IP Beja Cub.

Професор Заславська К. читала лекцію студентам на тему “Business Management Challenges in Time of Turbulent Changes”.

Це безсумнівно великий внесок у покращення якості навчання та підвищення культурного обміну між нашим університетом і Polytechnic Institute of Beja. Ми вдячні нашим викладачам за їхню активну участь у цій програмі та за розширення нашої міжнародної співпраці. Новий досвід та знання, які вони отримали, обов’язково збагатять нашу університетську спільноту! 🌍📚🌏