Онлайн зустріч робочої групи за результатами моніторингу задоволеністю якістю Освітньої програми

calendar 29.01.2024

29 січня 2024 року відбулась онлайн зустріч робочої групи із здобувачами освітньої програми “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” (спеціальність 076 “Підприємництво та торгівля” ХНЕУ ім. С. Кузнеця) зі здобувачами Університету з метою виявлення рівня задоволеності якістю освітньої програми. Здобувачі вищої освіти відмітили актуальність та якість освітньої програми, важливість освітніх компонент, що вже викладаються та програмних результатів. Відмітили різноманітні форми, методи, технології навчання, що сприяють формуванню професійних компетентностей, запровадження індивідуальної траєкторії навчання, обговорили політику Університету щодо академічної доброчесності.