Нагородження магістрів

calendar 17.01.2024

17 січня 2024 р. у ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбулися урочисті збори з нагоди вручення дипломів магістрів із відзнакою.

Урочистий випуск магістрів відбувся за участю керівництва університету на чолі з ректором Володимиром Пономаренко, деканів факультетів і випускників магістрів.

«Наші випускники — це не лише візитівка ХНЕУ ім. С. Кузнеця, а й унікальне інтелектуальне обличчя нашої держави. Сьогодні, ми бажаємо вам успіху, натхнення, бути щасливими, обов’язково знайти свій професійний шлях, реалізуватися. Ви перший випуск магістрів, які вступили на навчання під час війни. І сьогодні, ви отримуєте свої дипломи, а війна продовжується. Але, саме завдяки вам у ці складні часи живе наш університет» — привітав студентів ректор Володимир Пономаренко.

З огляду на безпекову ситуацію в Україні захід пройшов у безпечному укритті. Усі охочі мали змогу долучитися до події.

Вітаємо наших магістрів з успішним завершенням навчання!

Нехай ваші мрії здійснюються!