Літня школа “AI Boost: Впровадження Штучного Інтелекту у Бізнесі” для школярів пройшла з успіхом

calendar 07.06.2024

7 червня 2024 року відбувся захоплюючий захід – літня школа “AI Boost: Впровадження Штучного Інтелекту у Бізнесі”, організована для школярів. На цьому заході юні учасники мали можливість зануритися у світ інновацій та сучасних технологій, дізнатися, як штучний інтелект змінює наш бізнес та повсякденне життя. Програма включала кілька важливих аспектів:

Штучний інтелект у бізнесі: як AI впливає на різні сфери діяльності та які можливості відкриває для підприємств.

Інновації у сучасному бізнесі: школярі досліджували способи впровадження передових технологій у бізнес-процеси.

Розвиток лідерських якостей: учасники отримали змогу розкрити свій потенціал як майбутні лідери у сфері технологій.

Дякуємо всім учасникам, що приєдналися до нашої літньої школи! Ваш інтерес та ентузіазм надихають нас продовжувати розвивати подібні освітні ініціативи. Сподіваємося, що отримані знання і досвід допоможуть вам у майбутніх досягненнях.