Представники кафедри підприємництва і торгівлі взяли участь у тижні Erasmus+ Week у Політехнічному інституті м. Бежа (Португалія)

calendar 20.04.2023

17 -21 квітня 2023 р. представники ХНЕУ ім. С. Кузнеця: завідувачка кафедри підприємництва і торгівлі д.е.н., проф. Марина Салун, доцентка кафедри к.е.н., доц. Катерина Заславська беруть участь у тижні Erasmus+ Week у Політехнічному інституті м. Бежа (Португалія).

19 квітня відбувся візит проф. Марини Салун до Technology and Management School з метою обміну найкращими практиками викладання в галузі підприємництва та організації навчального процесу.

🧑‍💻 Доцент Катерина Заславська в рамках програми запропонує студентам курс лекцій «Management of business in the VUCA world»

👍 Розширюємо співпрацю ХНЕУ ім. С. Кузнеця з європейськими партнерами!