Співпраця в рамкам Меморандуму про співпрацю між Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця та Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва

calendar 15.12.2023

15 грудня 2023 р під егідою Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва, Головного управління економіки та міжнародних відносин Харківської обласної державної (воєнної) адміністрації та Харківського обласного центру молоді було проведено захід присвячений започаткуванню програми «Школа малого бізнесу», яка буде включати серію бізнес-семінарів для молодих підприємців «Лабораторія успіху».

До проведення бізнес-семінарів для молодих підприємців «Лабораторія успіху» залучені науковці ЗВО м. Харкова, підприємці, представники Державної податкової служби, представники Харківського обласного центру зайнятості.

🎯 Метою серії бізнес-семінарів для молодих підприємців «Лабораторія успіху» – є надання сучасних знань і навичок, які допоможуть учасникам успішно створювати, розвивати та управляти своїми підприємствами. Заходи спрямовані на підтримку та стимулювання підприємницької активності серед молодих підприємців та сприяння створенню стійких та інноваційних видів бізнесу.

В рамках Меморандуму про співпрацю між Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця та Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва з метою реалізації проєкту «Лабораторія успіху» залучено для проведення бізнес-семінарів викладачів та аспірантів кафедри підприємництва та торгівлі. У першому засіданні прийняла участь гарант ОП «Підприємництво та торгівля» (бакалаврського рівня) к.е.н, доцент Аліна ЛИТВИНЕНКО.