У лютому 2023 студентки спеціальності 076 за програмою мобільності поїхали до латвійського університету ISMA

calendar 03.02.2023

У лютому 2023 студентки спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за програмою мобільності поїхали до латвійського університету ISMA. І сьогодні  діачата поділяться своїми враженнями.

🔹В ISMA ми вивчаємо стратегічний менеджмент, логістику, менеджмент інформаційних технологій, діджитал маркетинг, менеджмент підприємства, ризик менеджмент та інноваційний менеджмент.

🔸Частина дисциплін викладається в онлайн-режимі, частина очно в університеті, що дуже зручно. Аудиторії невеликі але цілком комфортні, так само є бібліотека в якій завжди можна прийти і позайматися і скористатися комп’ютерами.

🔹Навчання відбувається англійською мовою, але програма не така напружена, тому ми з усім  справляємося і не перевантажуємося.

🔸На відміну від університету, саме Рига для нас була великим здивуванням.  Це, швидше за все, через місцевий клімат.  Погода в Латвії не така страшна як про неї говорять, хоча більшість часу тут і справді досить вітряно і весна в принципі холодніша, ніж в Україні.  Не дивлячись на це, ми застали досить велику кількість сонячних днів у лютому.

🔹Великим здивуванням для нас стала практично повна відсутність малого бізнесу, все необхідне, звичайно, можна купити в мережевих магазинах, проте йдучи вулицею можна часто спостерігати порожні приміщення і повну відсутність якихось невеликих спеціалізованих магазинчиків.

🔸Ми дуже раді, що нас відправили за програмою Еразмус+ до Латвії.  Ми розвиваємо навички спілкування англійською мовою, знайомимося з новими людьми, отримуємо багато корисної інформації та маємо можливість завдяки стипендії спробувати пожити в іншій країні 💙💛