VІ Всеукраїнський студентський конкурс бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін»

calendar 06.02.2024

Оголошується Всеукраїнський студентський конкурс бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін»

Для участі в Конкурсі запрошуються команди-учасники у складі 1-3 особи (не більше 3 команд від ЗВО).

Порядок проведення  Конкурсу та вимоги до проєктів визначені у Положенні  про проведення конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін».

І етап: 04 березня – 17 березня 2024 року.

Учасники подають заявку на участь, опис бізнес-проєкту (текстову частину) та презентацію бізнес-проєкту в Microsoft PowerPoint на електронну адресу Конкурсу: business_incubator@knute.edu.ua

Учасник, направляючи заявку, тим самим підтверджує, що наведені в бізнес-проєкті відомості не містять комерційної та іншої таємниці і є власною розробкою, а також дає свою згоду на надання інформації про бізнес-проєкт третім особам (у тому числі, шляхом розміщення фрагментів робіт на інтернет-сторінках, в інформаційних виданнях, а також шляхом публікації робіт з обов’язковим зазначенням автора або авторського колективу).

II етап:  18 березня – 10 квітня 2024 року.

Розгляд та експертиза проєктів. Оголошення результатів  етапу відбудеться 15 квітня 2024 року на офіційному сайті ДТЕУ.

III етап: 26 квітня 2024 року.

Фінал конкурсу буде проведено у  форматі онлайн. Оцінка бізнес-проєктів конкурсною комісією (журі) на підставі публічного захисту під час проведення фіналу Конкурсу.

Вимоги до робіт:

На Конкурс подаються комерційні та некомерційні (соціальні) проєкти, які демонструють інноваційну бізнес-ідею/продукт. Представлений проєкт повинен мати потенціал  комерціалізації або вирішення соціальних проблем.

Вимоги до оформлення бізнес-плану:

– Титульний аркуш повинен містити наступну інформацію: назва проєкту; ПІБ кожного учасника (повністю), із зазначенням назви ЗВО, курсу, факультету, спеціальності, освітньої програми; ПІБ наукового керівника (повністю), посада, науковий ступінь.

– Текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4, поля: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє і нижнє – по 20 мм.

– Загальний обсяг бізнес-плану повинен становити не більше 30 сторінок з усіма посиланнями і додатками. Проєкти, що містять більше 30 сторінок, до розгляду не допускаються.

– Мова проєкту: українська або англійська. – Формат документа: Word або Adobe PDF.

Деталі за посиланням https://knute.edu.ua/blog/read/?pid=47088