Захоплюючий семінар на тему “Підприємницький маркетинг” в рамках програми “Школа малого бізнесу””Лабораторія успіху”!

calendar 07.02.2024

07.02.2024 в ХНЕУ ім. Семена Кузнеця пройшов семінар “Підприємницький маркетинг” у рамках програми “Школа малого бізнесу” “Лабораторія успіху”.

🌟 На заході було розглянуто стратегії маркетингу та реклами, що допоможуть залучити більше клієнтів та підняти бренд. Від експерта галузі, к.е.н., доцента кафедри підприємництва і торгівлі Карини Тимошенко, присутні отримали цінні поради та вдосконалили свої навички в підприємницькому маркетингу.

💬 Під час заходу була можливість обговорити актуальні теми та задати свої питання, що дозволило зрозуміти більше про виклики та перспективи у галузі.

👏 Дякуємо Харківському Регіональному Фонду Підтримки Підприємництва та ФОП РАЗОМ UA за можливість провести такий цікавий захід!

Не забувайте продовжувати вдосконалювати свої навички та впроваджувати нові ідеї у свій бізнес. Запрошуємо вас до подальших заходів та тренінгів для досягнення нових висот!

Новини Харківська обласна військова адміністрація