Засідання з представниками провідних ВНЗ м. Харкова на тему «Розробка інформаційної системи з оцінювання ефективності інвестиційних проєктів підприємств малого бізнесу»

calendar 17.02.2024

У Залі засідань Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА 17 лютого 2022 року відбувся «Круглий стіл» організований ХАРКІВСЬКІМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА за сприяння Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА, з представниками провідних ВНЗ м. Харкова, кафедр – менеджменту, бізнесу та професійних комунікацій, маркетингу та торговельного підприємництва по темі : «Розробка інформаційної системи з оцінювання ефективності інвестиційних проєктів підприємств малого бізнесу». Цей захід вперше об′єднав провідні ВНЗ Харківщіни щодо спільної праці та спільних наукових проєктів. На цьому заході ХРФПП та НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ» уклали Договір “Про науково-технічне співробітництво та наукове консультування” з метою виконання спільних наукових, науково-технічних, творчих, виробничих завдань та проєктів, та задоволення спільних інтересів у межах своєї діяльності в «Розробці інформаційної системи з оцінювання ефективності інвестиційних проєктів підприємств малого бізнесу».
На «Круглому столі» було вирішено щодо партнерських відносин та співпрацю між ХРФПП та провідними ВНЗ м. Харкова, які в подальшому сприятимуть у розвитку підприємництва у Харківському регіоні.
Були присутні:
✅ХРФПП – Григорій ПАНАЕТОВ – директор , та економіст Ольга Соловйова.
✅Тимур Романович Малафеєв – кандидат наук, доцент кафедри менеджменту , бізнеса и професійних комунікацій ННІ Каразінського банківського інституту, та Михайло Максимов – викладач кафедри Економічної кібернетики та прикладної економіки.
✅Представники НТУ «ХПІ»: Марина Гринченко – кандидат технічних наук, доцент, завідувачка кафедри стратегічного управління завідувачка кафедри.
✅Ігор Володимирович Кононенко – професор кафедри, доктор технічних наук; Олена Володимирівна Лобач – доцент, кандидат технічних наук .
✅Представники ХНЕУ ім. С.Кузнеця: Марина Миколаївна Салун – доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри підприємництва і торгівлі.
✅Надія Вікторівна Проскурніна – доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри міжнародної економіки і менеджменту.
✅Представники УІПА: Вікторія Іванівна Чобіток – доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри маркетингу та торговельного підприємництва.
✅Вікторія Володимирівна Прохорова – доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри Економіки та менеджменту.
✅Дмитро Лосєв – керівник bigrise.agency, технічний експерт – консультант.
✅Інна Анатоліївна Прохоренко – начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Харківського обласного центру зайнятості.