Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /var/www/clients/client1/web45/web/wp-content/themes/kafis/archive.php on line 15

Notice: Trying to get property 'category_parent' of non-object in /var/www/clients/client1/web45/web/wp-content/themes/kafis/archive.php on line 15

Тренінг “Бізнес-колейдоскоп” для учнів 10-11 класів

29 лютого відбувся захоплюючий тренінг “Бізнес-колейдоскоп” для учнів 10-11 класів ліцеїв №1, 2 Зміївської громади.

Наша команда від щирого серця вдячна усім учасникам, що прийшли відкривати для себе нові горизонти у світі бізнесу. Це був неймовірний день, наповнений знаннями, практичними вправами та натхненням!

Під керівництвом викладачів з кафедри підприємництва і торгівлі учасники змогли:

Розібратися, як створити ефективний бізнес-план.

Розвинути навички стратегічного мислення.

Отримати уявлення про ключові фактори успіху у сучасному бізнесі.

Наша місія – допомагати молодим людям знайти своє покликання у світі підприємництва, та сьогодні ми були раді бачити ваші амбіції та готовність до змін!

Дякуємо кожному учаснику за активну участь та зацікавленість. Ми впевнені, що ви здатні до великих досягнень у світі бізнесу!

«Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху» на тему: «Управління персоналом: створення ефективної команди»

29 лютого 2024 року здобувачі спеціальності Підприємництво та торгівля були присутні на бізнес-семінарі програми «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху» на тему: «Управління персоналом: створення ефективної команди».

Семінар підготовлено Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва спільно з ГО «ФОПРАЗОМUA» за сприянням Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської ОВА. Спікер – кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Української інженерно-педагогічної академії – Тетяна Обидєннова.

«Сучасні ринкові умови є динамічними і успішне підприємство потребує постійної адаптації, що робить важливим ефективне управління персоналом та командні взаємодії. Зростання глобальної конкуренції вимагає від компаній формування ефективних команд, які здатні працювати в різноманітних культурних та географічних умовах», – зазначають організатори.

Під час заходу учасники дізнались про:

– особливості управління персоналом в сучасних умовах;

– мотивацію та психологічні аспекти в процесі створення ефективної команди;

– лідерство в команді, як гарантія успіху.

Сформуй своє майбутнє з магістерською програмою “Підприємництво та торгівля “! 📚✨

Шановні студенти! 24.02.2024 11-00 🚀

Ми з великим задоволенням оголошуємо презентацію нашої магістерської програми “Підприємництво та торгівля “! 📚✨

Приєднання до нашої магістерської програми “Підприємництво та торгівля ” супроводжується безліччю переваг:

👍 Можливість поєднання навчання та роботи легко.
👍 Практика в реальному світі та стажування.
👍 Успішне працевлаштування після закінчення.
👍 Можливості кар’єрного зростання.
👍 Оволодіння передовими знаннями.
👍 Престижний академічний ступінь.
👍 Динамічне студентське та професійне середовище.
👍 Можливість продовжити студентське життя.
👍 Завершена освіта.

Крім того, наша магістерська програма пропонує:

▪️ Відстрочку від призову до армії (для чоловіків)
▪️ Комфортабельне проживання в гуртожитках
▪️ Студентські знижки
▪️ Можливості отримання стипендій
▪️ Професійні сертифікати
▪️ Студентські грантові програми (академічна мобільність)

❗️ Розкажемо деталі щодо Реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ!
❗️Також дізнаєтесь все про програму подвійних дипломів з Університетом Прикладних Наук ISMA (м. Рига, Латвія) 🌍

Не пропустіть цю неймовірну можливість сформувати своє майбутнє та розпочати надзвичайно цікаву академічну подорож разом із нами!
Чекаємо на вас у zoom за посиланням https://us02web.zoom.us/j/87408952583?pwd=ZFZTL2R2V01MQ1Roc2ZQWVZ1UUR4QT09

#kaf_pit_khnue #ХНЕУ #факультетмеп #магістр

Емоційний інтелект і цифрова культура в рамках дисципліни “Електронна комерція”

21 лютого 2024 року здобувачі вищої освіти  3го курсу спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” в рамках дисципліни “Електронна комерція” взяли участь у  бізнес-семінарі “Цифрова грамотність. Емоційний інтелект і цифрова культура”  📈💼

Цей захід став важливим кроком у розвитку їхніх навичок та знань у сфері цифрової та емоційної сфери бізнесу. Вони дізналися про найсучасніші підходи до цифрового маркетингу, електронної платформи та стратегії електронної комерції, а також про важливість емоційного інтелекту та креативності у сучасному бізнесі. 💡

Анонс заходу підготовлено Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва спільно з ГО «ФОПРАЗОМUA» за сприянням Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської ОВА. Спікер – доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту, бізнесу та професійних комунікацій ННІ «Каразінський банківський інститут» ХНУ ім. В.Н. Каразіна Алла Грінько. 

 

Дякуємо всім учасникам за активну участь та зацікавленість у вивченні сучасних технологій та трендів! 

Міжнародне співробітництво у сфері науки та досліджень INTERNATIONAL CONFERENCE OF SCIENCE, TECHNOLOGY AND INNOVATION

Шановні науковці та освітяни!

Запрошуємо до участі представників закладів вищої освіти, наукових інститутів, інститутів післядипломної освіти, науковців, аспірантів, здобувачів: на INTERNATIONAL CONFERENCE OF SCIENCE, TECHNOLOGY AND INNOVATION, яка відбудеться 5-6 Марта 2024 року.

Більш детальну інформацію отримайте на сайті: International Conference Of Science, Technology And Innovation

ICSTI-2024 flyer

 

Запросіть YEP на пару!

19 лютого 2024 року Гарантом ОП Підприємництво, торгівля та біржова діяльність доцентом Литвиненко Аліною в рамках освітньої компоненти Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами були запрошені представники YEP! Entrepreneurial University за підтримки: Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації, Дія.Бізнес, Українського фонду стартапів, Genesis, Програмa USAID «Конкурентоспроможна економіка України» для здобувачів задля вмотивованості та зацікавленості у навчальної дисципліни.  Команда YEP розказали здобувачам 3 курсу спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність про: програми від YEP! Entrepreneurial University; студентський конкурс стартапів, призи та умови участі; Erasmus for Young Entrepreneurs – як податись?; кейси випускників.

Дякуємо за співробітництво та налагоджену взаємодію у межах ініціативи «Підприємницький університет» та ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

 

Інтерактивна науково-популярна виставка приурочена до міжнародного дня “Жінки в науці”

18 лютого 2024 року у Харкові пройшла інтерактивна науково-популярна виставка приурочена до міжнародного дня “Жінки в науці”, яка зібрала найкращих дослідниць та дослідників міста на одному iмпровiзованому, науковому майданчику. Кафедра підприємництва і торгівлі долучилася до заходу та презентувала цiкаву презентацiю та розважальну програму для дітей.

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, радий підтримати науково-просвітницькі та науково-популярні заходи, адже це допомагає популяризувати українську науку серед харків’ян та гостей міста.

Дякуємо нашим жінкам, що не бояться займатися важливою та такою нелегкою працею, як наука. Саме ваші творчі ідеї, швидкий розум та мудрість допомагають робити нові відкриття!

Засідання з представниками провідних ВНЗ м. Харкова на тему «Розробка інформаційної системи з оцінювання ефективності інвестиційних проєктів підприємств малого бізнесу»

У Залі засідань Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА 17 лютого 2022 року відбувся «Круглий стіл» організований ХАРКІВСЬКІМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА за сприяння Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА, з представниками провідних ВНЗ м. Харкова, кафедр – менеджменту, бізнесу та професійних комунікацій, маркетингу та торговельного підприємництва по темі : «Розробка інформаційної системи з оцінювання ефективності інвестиційних проєктів підприємств малого бізнесу». Цей захід вперше об′єднав провідні ВНЗ Харківщіни щодо спільної праці та спільних наукових проєктів. На цьому заході ХРФПП та НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ» уклали Договір “Про науково-технічне співробітництво та наукове консультування” з метою виконання спільних наукових, науково-технічних, творчих, виробничих завдань та проєктів, та задоволення спільних інтересів у межах своєї діяльності в «Розробці інформаційної системи з оцінювання ефективності інвестиційних проєктів підприємств малого бізнесу».
На «Круглому столі» було вирішено щодо партнерських відносин та співпрацю між ХРФПП та провідними ВНЗ м. Харкова, які в подальшому сприятимуть у розвитку підприємництва у Харківському регіоні.
Були присутні:
✅ХРФПП – Григорій ПАНАЕТОВ – директор , та економіст Ольга Соловйова.
✅Тимур Романович Малафеєв – кандидат наук, доцент кафедри менеджменту , бізнеса и професійних комунікацій ННІ Каразінського банківського інституту, та Михайло Максимов – викладач кафедри Економічної кібернетики та прикладної економіки.
✅Представники НТУ «ХПІ»: Марина Гринченко – кандидат технічних наук, доцент, завідувачка кафедри стратегічного управління завідувачка кафедри.
✅Ігор Володимирович Кононенко – професор кафедри, доктор технічних наук; Олена Володимирівна Лобач – доцент, кандидат технічних наук .
✅Представники ХНЕУ ім. С.Кузнеця: Марина Миколаївна Салун – доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри підприємництва і торгівлі.
✅Надія Вікторівна Проскурніна – доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри міжнародної економіки і менеджменту.
✅Представники УІПА: Вікторія Іванівна Чобіток – доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри маркетингу та торговельного підприємництва.
✅Вікторія Володимирівна Прохорова – доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри Економіки та менеджменту.
✅Дмитро Лосєв – керівник bigrise.agency, технічний експерт – консультант.
✅Інна Анатоліївна Прохоренко – начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Харківського обласного центру зайнятості.

 

Захоплюючий семінар на тему “Підприємницький маркетинг” в рамках програми “Школа малого бізнесу””Лабораторія успіху”!

07.02.2024 в ХНЕУ ім. Семена Кузнеця пройшов семінар “Підприємницький маркетинг” у рамках програми “Школа малого бізнесу” “Лабораторія успіху”.

🌟 На заході було розглянуто стратегії маркетингу та реклами, що допоможуть залучити більше клієнтів та підняти бренд. Від експерта галузі, к.е.н., доцента кафедри підприємництва і торгівлі Карини Тимошенко, присутні отримали цінні поради та вдосконалили свої навички в підприємницькому маркетингу.

💬 Під час заходу була можливість обговорити актуальні теми та задати свої питання, що дозволило зрозуміти більше про виклики та перспективи у галузі.

👏 Дякуємо Харківському Регіональному Фонду Підтримки Підприємництва та ФОП РАЗОМ UA за можливість провести такий цікавий захід!

Не забувайте продовжувати вдосконалювати свої навички та впроваджувати нові ідеї у свій бізнес. Запрошуємо вас до подальших заходів та тренінгів для досягнення нових висот!

Новини Харківська обласна військова адміністрація

VІ Всеукраїнський студентський конкурс бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін»

Оголошується Всеукраїнський студентський конкурс бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін»

Для участі в Конкурсі запрошуються команди-учасники у складі 1-3 особи (не більше 3 команд від ЗВО).

Порядок проведення  Конкурсу та вимоги до проєктів визначені у Положенні  про проведення конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін».

І етап: 04 березня – 17 березня 2024 року.

Учасники подають заявку на участь, опис бізнес-проєкту (текстову частину) та презентацію бізнес-проєкту в Microsoft PowerPoint на електронну адресу Конкурсу: business_incubator@knute.edu.ua

Учасник, направляючи заявку, тим самим підтверджує, що наведені в бізнес-проєкті відомості не містять комерційної та іншої таємниці і є власною розробкою, а також дає свою згоду на надання інформації про бізнес-проєкт третім особам (у тому числі, шляхом розміщення фрагментів робіт на інтернет-сторінках, в інформаційних виданнях, а також шляхом публікації робіт з обов’язковим зазначенням автора або авторського колективу).

II етап:  18 березня – 10 квітня 2024 року.

Розгляд та експертиза проєктів. Оголошення результатів  етапу відбудеться 15 квітня 2024 року на офіційному сайті ДТЕУ.

III етап: 26 квітня 2024 року.

Фінал конкурсу буде проведено у  форматі онлайн. Оцінка бізнес-проєктів конкурсною комісією (журі) на підставі публічного захисту під час проведення фіналу Конкурсу.

 Вимоги до робіт:

На Конкурс подаються комерційні та некомерційні (соціальні) проєкти, які демонструють інноваційну бізнес-ідею/продукт. Представлений проєкт повинен мати потенціал  комерціалізації або вирішення соціальних проблем.

 Вимоги до оформлення бізнес-плану:

– Титульний аркуш повинен містити наступну інформацію: назва проєкту; ПІБ кожного учасника (повністю), із зазначенням назви ЗВО, курсу, факультету, спеціальності, освітньої програми; ПІБ наукового керівника (повністю), посада, науковий ступінь. 

– Текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4, поля: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє і нижнє – по 20 мм.

– Загальний обсяг бізнес-плану повинен становити не більше 30 сторінок з усіма посиланнями і додатками. Проєкти, що містять більше 30 сторінок, до розгляду не допускаються.

– Мова проєкту: українська або англійська. – Формат документа: Word або Adobe PDF.

Деталі за посиланням https://knute.edu.ua/blog/read/?pid=47088