Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/ptt/web/ptt.hneu.edu.ua/public_html/wp-content/themes/kafis/archive.php on line 15

Notice: Trying to get property 'category_parent' of non-object in /home/ptt/web/ptt.hneu.edu.ua/public_html/wp-content/themes/kafis/archive.php on line 15

Як досвід у журналістиці допомагає просувати краудфаундінговий проєкт?

28 березня 2025 року відбулася цікава та натхненна зустріч  студентів кафедри із ветераном ЗСУ, журналістом, письменником і майстром з кераміки Миколою Величком, чия історія – це поєднання мужності, творчості та любові до України.

Студентів цікавило все: і процес виготовлення кераміки, і минулі та майбутні проекти митця, і те, що його надихає. Особливо цікаво було дізнатися про реалізацію етнографічних туристичних проєктів, які поєднують традиції, мистецтво.

Пан Микола показав  мистецтво як терапію,  у певному сенсі незламність духу. Дякуємо за можливість доторкнутися до справжніх історій та отримати безцінний досвід:

✅ Як створити арт-простір через краудфаундінг

✅ Роль соцмереж у просуванні

✅ Скільки керамічних горнят потрібно продати для арт-резиденції

Гостьова лекція для здобувачів ХНЕУ ім. С. Кузнеця «Комерціалізація інтелектуальної власності»

26 березня 2025 року відбулася гостьова лекція для студентів ХНЕУ ім. С Кузнеця на тему «Комерціалізація інтелектуальної власності» (в рамках вивчення дисципліни). Даний захід відвідали магістри 1-го курсу в рамках вивчення однойменної дисципліни. На лекції були розглянуті ключові питання щодо сутності й значення комерціалізації інтелектуальної власності та її ролі в економіці, основні способи комерціалізації. Особливу увагу було приділено правовим аспектам комерціалізації, а саме: захисту прав інтелектуальної власності, ліцензійним угодам і відповідальності за їх порушення, договорам про передачу прав, розглянуто правові ризики комерціалізації. Зазначені аспекти є надзвичайно цікавими та важливими для розуміння студентами процесу комерціалізації інтелектуальної власності, оскільки вони визначають правові рамки й умови використання об’єктів інтелектуальної власності в бізнесі.

Відкриття школи молодого бізнесу “Запуск бізнесу: від ідеї до реалізації”

19 березня 2025 року проведено захід “Запуск бізнесу: від ідеї до реалізації”. Учасники дізналися, як перетворити ідею в прибутковий бізнес та які етапи необхідні для створення успішного підприємства. Створення успішного бізнесу — це складний процес, який вимагає ретельного планування, аналізу ринку, фінансування та ефективної реалізації ідеї. Кожен підприємець стикається з викликами на кожному етапі запуску, тому важливо мати чітку стратегію розвитку.

Захід проведено (ХРФПП, ННІ УІПА ім. В.Н. Каразіна) у формі зустрічі off-line форматі, за адресою: м. Харків, вул. Університетська, 16, 2 поверх, зал засідань. (Головний корпус ННІ УІПА).

Трансляція в зумі за посиланням:

Zoom Meeting https://us05web.zoom.us/j/9620815669?pwd=QXhxa1o4NkY3UUFHeFZJNDNDWXEwQT09

На Харківщині стартує бізнес-семінар для підприємців-початківців «Запуск бізнесу: від ідеї до реалізації»

19 березня 2025 року о 14:00 відбудеться перший бізнес-семінар для підприємців-початківців в рамках програми «Школа малого бізнесу 2025» на тему: «Запуск бізнесу: від ідеї до реалізації».

Мета заходу – обґрунтування практичних рекомендацій щодо формування власного бізнесу в сучасних реаліях. Учасники дізнаються, як перетворити ідею в прибутковий бізнес, а також ознайомляться з усіма етапами створення успішного підприємства.

Під час семінару розглядатимуться питання:

1. Формування бізнес-ідей.
2. Аналіз можливостей щодо впровадження бізнес-ідей.
3. Залучення ресурсів для старту ідей.
4. Розвиток бізнесу в сучасних реаліях.

Спікери – голова наглядової ради ТОВ «ВАДАРТ ГРУП» Дмитро Веркуш та директор компанії «Smart Studio, X-Cutter» Сергій Годунов.

Зареєструватися  на серію бізнес-семінарів програми «Школа малого бізнесу 2025» для молодих підприємців «Лабораторія успіху» можна за посиланням

Харківський  регіональній фонд  підтримки  підприємництва за сприяння КУ «Харківський обласний центр молоді» організовує пряму трансляцію заходу за посиланням

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за номером телефону: +38 050 786 48 88.

Довідково. Проєкт «Лабораторія успіху» програми «Школа малого бізнесу 2025» реалізується Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва за сприяння Департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської обласної військової адміністрації, Головного управління ДПС у Харківській області, Харківської філії Харківського обласного центру зайнятості, Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області, Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, ННІ «Українська інженерно-педагогічна академія», НТУ «Харківський політехнічний інститут», КУ «Харківській обласний центр молоді», ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», КЗ «Ветеранський простір «Пліч о пліч», БФ «Польща допомагає Україні».

Всеукраїнський молодіжний форум зі сталого розвитку

13 березня 2025 року здобувачі 4 курсу ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відвідали захід Всеукраїнського молодіжного форуму зі сталого розвитку, який організувала Асоціація експертів зі сталого розвитку в межах тренінг-курсу «Етика та ділові комунікації».

Під час події студенти мали можливість послухати панельні дискусії від провідних українських та міжнародних спікерів дізналися про найактуальніші тенденції сталого розвитку та їхній вплив на бізнес і суспільство.

Бізнес-семінари для молодих підприємців «Лабораторія успіху»

ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА та ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ ТА МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН ХОВА, ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, Харківська філія Харківського обласного центру зайнятості, Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ СЕМЕНА КУЗНЕЦЯ, ННІ «Українська інженерно-педагогічна академія» ХНУ ім .В.Н. Каразіна, Національний технічний університет «ХПІ», КУ «ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МОЛОДІ», ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», КЗ Ветеранський простір «Пліч о пліч», БФ “Польша допомагає Україні”, “Громадська рада при ГУ ДПС у Харківській області в рамках програми «Школа малого бізнесу 2025» запускають серію бізнес-семінарів для молодих підприємців «Лабораторія успіху»

Метою серії бізнес-семінарів для молодих підприємців є надання сучасних знань і навичок, які допоможуть учасникам успішно створювати, розвивати та управляти своїми підприємствами. Заходи спрямовані на підтримку та стимулювання підприємницької активності серед молодих підприємців та сприяють створенню стійких та інноваційних бізнесів.

Місія: створити навчальну платформу для молодих підприємців, де вони можуть здобути фундаментальні знання та практичні навички, необхідні для успішного розвитку власних бізнесів, створення та розвиток ветеранського бізнесу, поширення молодіжного підприємництва в Харківському регіоні.

Ми прагнемо надавати цінну інформацію, збільшувати свідомість та сприяти обміну ідеями між учасниками.

Візія: створення мережі молодих підприємців, які просувають інновації та сприяють сталому економічному розвитку.

Особливості організації бізнес-семінарів:

збалансована програма охоплює широкий спектр тем, включаючи стартапи, фінанси, маркетинг, інновації та правові аспекти бізнесу, надаючи учасникам комплексні знання;

практичні навички, які учасники здобувають на основі вирішення бізнес-кейсів;

експертні спікери.

Всі лекції проводяться експертами та практиками у відповідних галузях, що дозволяє учасникам навчатися від найкращих. Ми створюємо сприятливе середовище для обміну досвідом та побудови партнерств між учасниками; після завершення серії бізнес-семінарів, ми надаємо учасникам сертифікати о закінчувані курсу та можливість отримати консультації та додаткову підтримку в розвитку їхніх бізнесів.

Вебінар від Startup Incubator OPNU! “Від інноваційної ідеї до власного стартапу: покрокова інструкція”

1 березня 2025 року для здобувачів ОП “Підприємництво та торгівля” проведено вебінар від Startup Incubator OPNU! “Від інноваційної ідеї до власного стартапу: покрокова інструкція”

👨‍🏫 Спікер вебінару: Вадим Роговський – доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Національного університету “Одеська політехніка”, експерт Українського фонду стартапів із понад 10-річним досвідом роботи зі стартапами. Засновник авторської акселераційної онлайн-програми Startup School, через яку пройшли 500+ стартапів.

Відео запис вебінару – https://youtu.be/YtFlYnrgG0U