Запрошені стейкхолдери для здобувачів від європейської торгівельної компанії Rubix

calendar 29.04.2024

29 квітня 2024 р. відбулась онлайн лекція керівника відділу планування попиту в європейській торгівельній компанії Rubix, випускниці  Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (Україна) та Технологічного університету Хемніца (Німеччина) – Вікторії ХОРОЛЬСЬКОЇ.

Лекція присвячена основам планування операцій та попиту на основі підходу Sales and Operations Planning Process (S&OP) та проводилась в рамках дисциплін «Інноваційне підприємництво та управляння стартап-проєктами», «Електронна комерція», «Стратегія і тактика підприємництва» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Бізнес-адміністрування», «Менеджмент креативних індустрій», «Подієвий менеджмент»; в рамках дисциплін «Інноваційне та венчурне підприємництво», «Управління бізнесом»,  для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Підприємництво та торгівля», а також усіх, хто цікавиться підприємництвом.